Bir Başkadır CeedClubTR...

Bir Başkadır CeedClubTR...

Serkan 15-01-2018, 08:34 0 763 kez görüntülendi

Bazen sınırlar aile, akrabalar içinde çizilmez. Ruh dışarıya taşmak ister. Bilir ki, nefes alan her canlı ise aynı havayı solur. Bazen cesaret eder, bazen de kendini hapseder. Günün birinde kabuğuna sığmayan gizli kahraman Ali Tuzcuoğlu CeedClub grubunu oluşturmaya karar vermiş. Gün gelmiş ki, aynı havayı teneffüs edenler destek olmuşlar.

Teknolojinin bir güzel yanlarından biri olan, sosyal medyada herkes birbirine yazar çizer; ancak yüzyüze gelip konuşma olanağı çok olmaz. CeedClubTR bu anlayışı kırmış ve sosyal medyada olan aşinalığı yüzyüze sıcak temasa taşımıştır. Düşünün ki, biriyle sürekli mektuplaşıyorsunuz; ancak bir kere bile tokalaşmamışsınız.

13 Ocak 2017 Cumartesi İstanbul Anadolu Buluşmasına bende ilk defa iştirak ettim. Birçok kişi ile yüzyüze tanışma görüşme fırsatım oldu. Sıcak bir yuva oluşmuş. Her meslek grubundan birilerinin biraraya gelip fikir alışverişi yapması çok güzel oldu. Hepsi birbirinden güzel insanlar.

Kurucu olan Ali Tuzcuoğlu Bey, yönetimde olan Oğuzhan Karslı Bey ve Seyhan Akdağ Bey' e teşekkürler. Emeklerinize sağlık.

Saygı ve Sevgilerimle....Yorumlar (0)
Yorum Ekle
  • Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız